', 'stichtingvalideringexamensmbo.nl'); ga('send', 'pageview');

Moeten valide exameninstrumenten ook nog door de examencommissie vastgesteld worden?

23 jul , 2018  

Jazeker. Vaststellen is een wettelijke taak waar de examencommissie expliciet voor verantwoordelijk is (Wet educatie en beroepsonderwijs, artikel 7.4.5a.). Ook valide exameninstrumenten moeten door de examencommissie worden vastgesteld.